Montaż Telewizji: Cyfrowy Polsat Łódź

Cyfrowy Polsat to obecnie największa polska platforma telewizji satelitarnej aktualnie oferująca 177 polskojęzycznych kanałów w tym 82 w jakości full HD.

Podobnie jak NC+ oferuje dostęp do usług takich jak wypożyczalnia filmów VOD, PPV, TV online a także dostęp do szerokopasmowego internetu LTE, który jest szczególnie polecany w miejscach gdzie nie możliwy jest dostęp do sieci po kablu.

Cyfrowy Polsat – gdzie zamówić

Zestaw z anteną satelitarną i dekoderem do odbioru platformy Cyfrowego Polsatu najlepiej zamówić przez internet na stronie operatora gdzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji takich jak np antena za 1 zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0 zł, dodatkowych kanałów itp.  Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcemy tego zrobić (np. zależy nam na czasie) wystarczy odwiedzić najbliższy punkt stacjonarny, w którym mamy możliwość na żywo porozmawiać z przeszkoloną obsługą znającą zagadnienie, która odpowie na wszystkie nasze pytania.

cyfrowy polsat montaż dach

Co znajdziemy w zestawie montażowym:

W pudełku z zestawem montażowym do odbioru cyfrowego Polsatu otrzymasz tylko podstawową konfiguracje sprzętową: antenę satelitarną o średnicy 70 cm, podwójny konwerter (Twin) oraz dekoder.

Uwaga: decydując się na kilka dekoderów (multiroom) konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego konwertera z czterema wyjściami (quad) lub Unicable, którego normalnie nie ma w zestawie montażowym, proszę nas o tym wcześniej powiadomić.

Do zamontowania anteny i prawidłowego wykonania instalacji potrzebne będą jeszcze odpowiednie elementy montażowe takie jak: uchwyty (ścienne, balkonowe, opaskowe)  które należy dobrać w zależności od warunków i miejsca zamocowania anteny.

Zamawiając u nas montaż cyfrowego Polsatu nie będziesz musiał się martwić o to w którym miejscu zamocować antenę, jaki  kupić uchwyt, ile metrów przewodu i jakiego producenta, zastosować się aby nie rozleci się po 12 miesiącach użytkowania oraz czy zastosowane elementy mocujące są właściwe dla danego podłoża (cegła,beton).

Jeżeli zdecydowałeś się na telewizję satelitarną cyfrowy Polsat to zapraszam do skorzystania z profesjonalnej usługi montażu i ustawienia. Zapewniam szybki czas realizacji,fachowy estetyczny montaż, krótkie terminy i atrakcyjne ceny a także 12 miesięczną gwarancję na wykonaną usługę. Aby zamówić usługę zapraszamy do kontaktu:  733-307-730