Montaż Telewizji: NC+, Cyfra+ Łódź

Platforma satelitarna NC+ – (teraz Canal+ Polska) powstała w wyniku połączenia (fuzji) Canal+, telewizji N i Cyfra+.

Aktualnie umożliwia dostęp do 157 kanałów w tym aż 84 w jakości HD oraz jeden 4K co jest ilością największą na polskim rynku.

NC+ oferuje dostęp do wypożyczalni filmów VOD, PPV, TV online a także dostęp do szerokopasmowego internetu LTE w oparciu o infrastrukturę operatora Polkomtel Plus GSM, który jest szczególnie polecany w miejscach gdzie nie możliwy jest dostęp do sieci internet za pośrednictwem światłowodu, kabla lub Wi-Fi.

Internet LTE w pakietach to miesięcznie od 32 do 100 GB transferu danych w szybkości do 100 Mb/s.

Więcej informacji na temat dostępnych pakietów, usług oraz kosztów abonamentu na stronie operatora: https://ncplus.pl/

W jaki sposób zamówić Canal+/NC+:

Zestaw z anteną satelitarną i dekoderem do odbioru platformy Canal+ najlepiej zamówić przez za pośrednictwem internetu, na stronie operatora gdzie przeglądając ofertę można skorzystać z atrakcyjnych promocji takich jak np zestaw montażowy (antena i konwerter) za 79 zł, kilka pierwszych miesięcy telewizji za 0 zł, dodatkowych kanałów występujących w wyższych pakietach itp.  Jeżeli jednak z jakiegoś powodu nie chcemy tego zrobić online wystarczy odwiedzić najbliższy punkt stacjonarny, w którym mamy możliwość na żywo porozmawiać z przeszkoloną obsługą znającą zagadnienie, która odpowie na wszystkie nasze pytania.

montaż Canal+ łódź polesie

Co znajdziemy w zestawie montażowym:

W pudełku zawierającym zestaw montażowy do odbioru telewizji Canal Plus otrzymasz tylko podstawową konfiguracje sprzętową: antenę satelitarną o średnicy 80 cm, konwerter Twin (2 wyjściowy) oraz dekoder dedykowany a w przypadku zdecydowania się na multiroom drugą sztukę.

Uwaga: decydując się na kilka dekoderów (multiroom) konieczne będzie zastosowanie odpowiedniego konwertera z czterema wyjściami (quad) lub Unicable/Wideband, którego normalnie nie ma w zestawie montażowym, proszę nas o tym wcześniej powiadomić.

Do zamontowania anteny i prawidłowego wykonania instalacji potrzebne będą jeszcze odpowiednie elementy montażowe takie jak: uchwyty (ścienne, balkonowe, opaskowe)  które należy dobrać w zależności od warunków i miejsca zamocowania anteny.

Zamawiając u nas montaż NC+ nie będziesz musiał się martwić o to w którym miejscu zamocować antenę, jaki  kupić uchwyt, ile metrów przewodu i jakiego producenta zastosować aby nie rozleciał się po 12 miesiącach użytkowania oraz czy zastosowane elementy mocujące są właściwe dla danego podłoża (cegła,beton)

Jeżeli zdecydowałeś się na telewizję satelitarną Canal Plus to zapraszam do skorzystania z profesjonalnej usługi montażu i ustawienia. Zapewniam szybki czas realizacji usługi, fachowy estetyczny montaż, krótkie terminy i atrakcyjne ceny oraz 12 miesięczną gwarancję. Aby zamówić usługę prosimy o kontakt:  733-307-730